Локомотив Софияи и Арда играят при резултат 1:2 в мач от 34-я

...

НА ЖИВО: Локомотив София - Арда 1:2, Алан Диас намали

Локомотив Софияи и Арда играят при резултат  1:2  в мач от 34-я кръг на efbet Лига. Двубоят е с начален час 17:30 и може да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към дуела, като го наблюдава минута по минута.

В 6-а минута Арда извърша директен свободен удар от дясната страна на терена, при който Алекс Петков се извиси високо във въздуха и нанесе удар с глава, който не остави шансове на Бабукар Гайе - 1:0 за Арда.

Малко след това Станислав Иванов напредна с топка в крайници и опита удар от границата на наказателното поле, само че изстрелът не бе мощен и вратарят на Локомотив София улови без проблеми. В 29-а минута Давид Малембана видя свободно пространство и не се поколеба да насочи мощен шут от разстояние, който профуча над напречната греда на Анатолий Господинов.

Секунди по-късно Преслав Боруков изпревари Матеус Дуарте, като напредна с топка в крайници и навлезе в наказателното поле, преди да стреля с десния крайник, само че Бабукар Гайе бе добре позициониран и съумя да избави.

В 37-а минута Преслав Боруков получи в празно пространство, след което съумя да се измъкне от своя надзирател с технично придвижване, а по-късно отклони към Светослав Ковачев, който елегантно с левия крайник стреля, оставяйки беззащитен стража на Локомотив София - 2:0 за Арда.

В 55-а минута Локомотив София извърши корнер посредством Антонио Вутов, който откри Алан Диас в наказателното поле, а последният се извиси високо и стреля с глава, с цел да оплете топката в мрежата.